Canada Immigration Canada Immigration
Canada Immigration
صفحهٔ اصلی‌ Canada Immigration در باره ما Canada Immigration اطلاعات در باره کانادا Canada Immigration تماس با ما Canada Immigration تبدیل نرخ ارز Canada Immigration انگلیسی / English
Canada Immigration
Unican Immigration
Canada Immigration
   
  ارزیابی الکترونیکی
Canada Immigration
Canada Immigration
  مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری
شرایط سرمایه گذار؟
Canada Immigration
Canada Immigration
  خدمات ما برای
مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری
مشاوران برنامه سرمایه گذاری
Canada Immigration
Quick Contact تماس سریع با ما
نام :
تلفن :
ایمیل :
نظرات :
   
 
canada Immigration
Quick Contact در باره ما به دوستانتان بگوئید
آیا سوال دیگری دارید؟
canada Immigration
  آیا سوال دیگری دارید؟
  دبی : 7376 435 4 971+
  کانادا : 2162 448 514 1+
 
 
Title کانادا به شما خوش آمد می‌گوید
Canada Immigration
Canada Immigration مهاجرت به یک کشور جدید تصمیم بسیار مهمی‌ می‌باشد،و در واقع میتواند مهمترین تصمیم زندگی‌ شما باشد.
بدین دلیل کسب اطمینان از اینکه افرادی متخصص و واجد شرایط شما را در رسیدن به این مقصد همراهی نمایند بسیار حائز اهمیت می‌باشد.همان گونه که شما نسبت به ادره تجارت و سرمایه تان دقیق و حساس میباشید،ما نیز این دقت و حساسیت را نسبت به مشتریان و موکلین متقاضی مهاجرت اعمال می‌نمائیم.
 
به شرکت مهاجرتی یونیکن خوش آمدید.
در یونیکن ما پرونده مهاجرتی شما را از آغاز تا انتها مدیریت می‌کنیم.یونیکن با ۱۰ سال تجربه در انجام پرونده‌های مهاجرتی و با داشتن دفاتری در کانادا و خاورمیانه خدمات خود را به مشتریان به گونه ای‌‌ اختصاصی و متمرکز با توجه به شرایط هر فرد متقاضی ارائهٔ مینماید.هدف ما هدایت صحیح متقاضیان در امر مهاجرت و در نهایت همراهی  ایشان در ادامه زندگی و تجارت در کشور کانادا می‌باشد.
اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید،میتوانید فرم ارزیابی موجود در سایت ما را تکمیل و ارسال نمائید،و ظرف ۴۸ ساعت یکی‌ از وکلای ما واجد بودن شرایط شما را برسی‌ نموده و اقدامات بعدی را از طریق ایمیل و یا تلفن به اطلاع شما می‌رساند.این ارزیابی بدون پرداخت هر گونه هزینه از جانب شما انجام میشود.
در یونیکن وکلای ما درخواست شما را بر اساس شرایط خاص شخص شما مورد ارزیابی قرار میدهند، و در صورت دارا بودن شرایط، شما را در انجام کلیه مراحل و تکمیل پرونده و اخذ ویزا اقامت دائم همراهی مینمایند.در انجام پرونده مهاجرتی،به طور مستمر ما شما را نسبت به پیشرفت پرونده و هرگونه مکاتبه با اداره مهاجرت کانادا مطلع می‌نمائیم.
پس از اتمام مراحل پرونده و اخذ ویزا،تلاش ما جایگزینی با اطمینان و آرامش شما در کشور کانادا است.ما این امکان را برای شما مهیا میکنیم که خدمات و متخصصین موجود در کشور کانادا با آرامش و اطمینان در اختیار شما و خانواده تان قرار گیرند.
شرکت مهاجرتی یونیکن خدمات منحصر به فرد و ویژه‌ای را برای متقاضیان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری فراهم میاورد.
علاوه بر خدمات فوق برای متقاضیان مهاجرت،شرکت یونیکن خدماتی را برای مشاورین پرونده‌های مهاجرتی ارائه مینماید.جهت کسب اطلاع از این بخش از خدمات با ما تماس حاصل فرمائید.
همین امروز با ما تماس بگیرید!
 
 

 

Canada Immigration
کپی رایت © 2010 Unican مهاجرت. کلیه حقوق محفوظ است Powered by Dots & Coms FZE صفحه اصلی | نقشه سایت | تماس با ما
Canada Immigration
Canada Immigration Canada Immigration